Nosič kol Atera Strada Vario 2

Produkty

Cena: 

14 590 Kč

Včetně DPH

ATERA (DE)

Dočasně nedostupný

ZDARMA V ČR !

022750

Nosič kol Atera Strada Vario 2Nosič kol Atera Strada Vario 2Nosič kol Atera Strada Vario 2Nosič kol Atera Strada Vario 2Nosič kol Atera Strada Vario 2Nosič kol Atera Strada Vario 2Nosič kol Atera Strada Vario 2
Prílohy:

ATERA STRADA VARIO 2

2

2

1140 x 600 x 740 mm

16,4 kg

60 kg

všechny

Všechny

Všechny

Ano

Ano

13 pol - adapter na 7 pol ZDARMA!

Bez nářadí, za pár sekund

3 roky

  • Atera Strada Vario 2 - luxusní nosič kol na tažné zařízení od německého výrobce ATERA.   
  • Unikátní provedení s moderními výraznými světly pro lepší osvětlení a  zvýšení bezpečnosti.   
  • Tento nosič je vhodný pro přepravu 2 kol, popřípadě 2 elektrických kol.   
  • Strada VARIO upevníte pomocí pákového upínání na jakékoli tažné zařízení jednoduše, rychle a hlavně bezpečně za pár vteřin.   
  • Výhodou je že, nosič po uložení na tažné zařízení bude držet už bez  utažení, takže nosič je snadné upravit si souměrně s autem, aniž vám padal na zem, a pak rychle zatlačením páky zajistit.   
  • Dostat se do zavazadlového prostoru auta během cesty s naloženými koly? Toto ještě nebylo nikdy jednodušší. Stačí odjistit pojistku, stoupnout na pedál a nosič jednoduše odtáhnout od auta. Mezi koly a autem vznikne    místo pro pohodlnou manipulaci se zavazadly a samozřejmě neomezuje otevírání  zadních dveří.   
  • STRADA VARIO 2 je velmi kompaktní nosič, který je možné díky jeho  konstrukci složit, čímž nosič získává mnohem menší rozměry. díky zmenšeným    rozměrům není problém nosič převést lze v každém zavazadlovém prostoru    automobilů a nezabírá mnoho místa při skladování. Na nosič ve složené formě je možnost dokoupit si vak.   
  • Držák rámů kol je určitě nejsofistikovanější na trhu, uchytí oválné jakož i kulaté rámy většiny velikostí obtažené popruhem jednoduše a bezpečně. Plastový popruh je vyztužen kovovým jádrem. Pomocí otáčivých kloubů    a mírného zakřivení tyče držáku bude určitě jednoduché uchytit každé kolo.
Pro daný produkt není v nabídce žádné příslušenství.


<< Zpět na seznam produktů
Naše prodejny
 
Naše prodejny
-

ZLÍN
Příluky, Pančava 492
760 01 Zlín

Nejbližší prodejna - proklik
 
NEJBLIŽŠÍ PRODEJNA 
 
Použijte mapu prodejců na vyhledání nejbližší prodejny.