Nosič kol Atera Strada DL 3

Produkty

Cena: 

13 690 Kč

Včetně DPH

ATERA (DE)

SklademExpedujeme do 24 hodin!

300 Kč s DPH

ZDARMA V ČR !

022601

Doporučujeme
Nosič kol Atera Strada DL 3Nosič kol Atera Strada DL 3Nosič kol Atera Strada DL 3Nosič kol Atera Strada DL 3Nosič kol Atera Strada DL 3Nosič kol Atera Strada DL 3
Prílohy:

ATERA STRADA DL 3

3

-

1000 x 250 x 720 mm

14,4 kg

45 kg

všechny

Všechny

Všechny

Ano

Ano

13 pol - adapter na 7 pol ZDARMA!

Bez nářadí, za pár sekund

3 roky

  • Atera Strada DL 3 je jeden z nejlepších nosičů na trhu a patří mezi nejprodávanější nosiče.   
  • Tento nosič je určen pro přepravu 3 kol avšak s použitím adaptéru je možné zvětšit kapacitu přepravovaných kol    o jeden kus.   
  • Co je na Strade DL tak jedinečné? Určitě jeho ne sklápěcí ale vysouvací  funkce, která vysune kola od zadních dveří na dostatečnou vzdálenost, aby  se mohly otevřít zadní dveře, což ocení i majitelé aut, kterým se otevírají    dveře do boku. Samozřejmě vzniká větší prostor pro manipulaci  se zavazadly.   
  • Strada je možné uchytit na jakékoli tažné zařízení bez použití nářadí, což zabezpečuje pomocí nového upínacího pákového zařízení, pouze položit na tažné zařízení a zatlačit páku.   
  • Výhodou je že, nosič po uložení na tažné zařízení bude držet už bez  utažení, takže nosič je snadné upravit si souměrně s autem, aniž vám padal na zem, a pak rychle zatlačením páky zajistit.   
  • Váha nosiče s adaptérem posouvá Strada mezi nejlehčí nosiče na tažné zařízení pro 3 kola.   
  • Není jen lehký ale také velmi kompaktní, se svou šířkou 1 m se určitě vejde do většiny pokud ne do všech zavazadlových prostorů automobilů.   
  • Držák rámů kol je určitě nejsofistikovanější na trhu, uchytí oválné jakož i kulaté rámy většiny velikostí obtažené popruhem jednoduše a  bezpečně. Plastový popruh je vyztužen kovovým jádrem. Pomocí otáčivých kloubů    a mírného zakřivení tyče držáku bude určitě jednoduché uchytit každé kolo.
Pro daný produkt není v nabídce žádné příslušenství.


<< Zpět na seznam produktů
Naše prodejny
 
Naše prodejny
-

ZLÍN
Příluky, Pančava 492
760 01 Zlín

Nejbližší prodejna - proklik
 
NEJBLIŽŠÍ PRODEJNA 
 
Použijte mapu prodejců na vyhledání nejbližší prodejny.