Nosič kol Atera Strada DL 3

Produkty

Cena: 

14 490 Kč

Včetně DPH

Skladem

ZDARMA V ČR !

ZDARMA V ČR !

022601

Nosič kol Atera Strada DL 3Nosič kol Atera Strada DL 3Nosič kol Atera Strada DL 3Nosič kol Atera Strada DL 3Nosič kol Atera Strada DL 3Nosič kol Atera Strada DL 3
Prílohy:

Atera

STRADA DL 3

3

Ano

14,4 kg

45 kg

1000 x 250 x 720 mm

všechny

2,4", pro širší nutný adapter 022730, 022735

20-80 mm

Ano - výsuvní

18 cm

Ano

Ano

13 pol - adapter na 7 pol ZDARMA!

Bez nářadí, za pár sekund

3 roky

Nosič pro 3 kola na tažné zařízení Strada DL3 od německého výrobce Atera.

  • Tento nosič je určen pro přepravu 3 kol avšak s použitím adaptéru je možné zvětšit kapacitu přepravovaných kol na 4 kola.   
  • Co je na Strade DL tak jedinečné? Určitě jeho ne sklápěcí ale vysouvací  funkce, která vysune kola od zadních dveří na dostatečnou vzdálenost, aby  se mohly otevřít zadní dveře, což ocení i majitelé aut, kterým se otevírají    dveře do boku. Samozřejmě vzniká větší prostor pro manipulaci  se zavazadly.   
  • Strada je možné uchytit na jakékoli tažné zařízení bez použití nářadí, což zabezpečuje pomocí nového upínacího pákového zařízení, pouze položit na tažné zařízení a zatlačit páku.   
  • Výhodou je že, nosič po uložení na tažné zařízení bude držet už bez  utažení, takže nosič je snadné upravit si souměrně s autem, aniž vám padal na zem, a pak rychle zatlačením páky zajistit.   
  • Váha nosiče s adaptérem posouvá Strada mezi nejlehčí nosiče na tažné zařízení pro 3 kola.   
  • Není jen lehký ale také velmi kompaktní, se svou šířkou 1 m se určitě vejde do většiny pokud ne do všech zavazadlových prostorů automobilů.   
  • Držák rámů kol je určitě nejsofistikovanější na trhu, uchytí oválné jakož i kulaté rámy většiny velikostí obtažené popruhem jednoduše a  bezpečně. Plastový popruh je vyztužen kovovým jádrem. Pomocí otáčivých kloubů    a mírného zakřivení tyče držáku bude určitě jednoduché uchytit každé kolo.


<< Zpět na seznam produktů
Naše prodejny
 
Naše prodejny
-

ZLÍN
Příluky, Pančava 492
760 01 Zlín

Nejbližší prodejna - proklik
 
NEJBLIŽŠÍ PRODEJNA 
 
Použijte mapu prodejců na vyhledání nejbližší prodejny.