Nosič kol Atera Strada E-BIKE ML

Produkty

Cena: 

11 990 Kč

Včetně DPH

ATERA (DE)

Skladem

ZDARMA V ČR !

ZDARMA V ČR !

022696

Nosič kol Atera Strada E-BIKE MLNosič kol Atera Strada E-BIKE MLNosič kol Atera Strada E-BIKE MLNosič kol Atera Strada E-BIKE MLNosič kol Atera Strada E-BIKE ML
Prílohy:

Atera

STRADA E-BIKE ML

2 / 3 (s adaptérem 022 624)

Ano

15,8 kg

59,2 kg

1200 x 200 x 590 mm

všechny

2,4", pro širší nutný adapter 022730/022735

22-80 mm

Ano

23 cm

130 cm

Ano

Ano

13 pol - adapter na 7 pol ZDARMA!

Bez nářadí, za pár sekund

3 roky

  • Atera Strada E-Bike ML je určen svou konstrukcí na přepravu 2 kol, avšak s použitím adaptétu je možné zvětšit kapacitu na 3 kola. 
  • Ideální pro kola a elektrokola s větším rozvorem kol (až do 130 cm).  
  • Drážky na kola jsou od sebe ve větší vzdálenosti (23 cm), což vám zajistí komfortní nakládání kol aniž by se dotýkaly. Ideální  hlavně pro horská kola se širokými vidlicemi.   
  • STRADA E-Bike ML je také vybavena sklopnou funkcí, takže dostat se k zavazadlům do kufru s naloženými koly na nosiči není problém.   
  • Strada je možné uchytit na jakékoli tažné zařízení bez použití  nářadí, což zabezpečuje nového upínací pákové zařízení, pouze položit na tažné zařízení a zatlačit páku.   
  • Výhodou je že, nosič po uložení na tažné zařízení bude držet už bez utažení, takže nosič je snadné upravit si souměrně s autem, aniž vám padal na zem, a pak rychle zatlačením páky zajistit.   
  • Držák rámů kol je určitě nejsofistikovanější na trhu, uchytí oválné  jakož i kulaté rámy většiny velikostí obtažené popruhem jednoduše a  bezpečně. Plastový popruh je vyztužen kovovým jádrem. Pomocí otáčivých kloubů bude určitě jednoduché uchytit každé kolo.
Pro daný produkt není v nabídce žádné příslušenství.


<< Zpět na seznam produktů
Naše prodejny
 
Naše prodejny
-

ZLÍN
Příluky, Pančava 492
760 01 Zlín

Nejbližší prodejna - proklik
 
NEJBLIŽŠÍ PRODEJNA 
 
Použijte mapu prodejců na vyhledání nejbližší prodejny.