Nosič kol Atera Strada EVO 3

Produkty

Cena: 

15 790 Kč

Včetně DPH

ATERA (DE)

SklademExpedujeme do 24 hodin!

300 Kč s DPH

ZDARMA V ČR !

022701

Nosič kol Atera Strada EVO 3Nosič kol Atera Strada EVO 3Nosič kol Atera Strada EVO 3Nosič kol Atera Strada EVO 3Nosič kol Atera Strada EVO 3
Prílohy:

ATERA STRADA EVO 3

3

2

1080 x 290 x 735 mm

18 kg

66 kg

všechny

Všechny

Všechny

Ano

Ano

13 pol - adapter na 7 pol ZDARMA!

Bez nářadí, za pár sekund

3 roky

  • Atera Strada EVO 3 - exkluzivní nosič od německého výrobce ATERA.   
  • Unikátní provedení s moderními výraznými světly pro lepší osvětlení a zvýšení bezpečnosti.   
  • Tento nosič je vhodný pro přepravu 3 kol, popřípadě 2 elektrických kol. Pomocí přídavného adaptéru je možné zvýšit kapacitu přepravovaných kol na 4 ks.   
  • Strada EVO upevníte pomocí pákového upínání na jakékoli tažné  zařízení jednoduše, rychle a hlavně bezpečně za pár vteřin. Výhodou je že, nosič po uložení na tažné zařízení bude držet už bez utažení, takže nosič je snadné upravit si souměrně s autem, aniž by vám padal na zem, a pak rychle zatlačením páky zajistit.   
  • Světla nosiče jsou vybaveny 13 pin elektrickým konektorem. Adaptér ze 13 na 7 pól dodáváme k nosiči standardně.   
  • Dostat se do zavazadlového prostoru auta během cesty s naloženými koly? Toto ještě nebylo nikdy jednodušší. Stačí odjistit pojistku, stoupnout na pedál a nosič jednoduše odtáhnout od auta. Mezi koly a autem vznikne    místo pro pohodlnou manipulaci se zavazadly a samozřejmě nosič díky vysouvací  funkci neomezuje otevírání zadních dveří.   
  • Nosič je velmi kompaktní, se svou šířkou 108 cm se určitě vejde do většiny pokud ne do všech zavazadlových prostorů automobilů.   
  • Upevnění kol je řešeno rychlým a jednoduchým ráčnovým mechanismus. Speciální podložky pod kola tvoří unikátní ochranu kol - malý detail s velkým efektem.   
  • Držák rámů kol je určitě nejsofistikovanější na trhu, uchytí oválné jakož i kulaté rámy do 80 mm obtažené popruhem jednoduše a bezpečně. Plastový popruh je vyztužen kovovým jádrem. Pomocí otáčecích kloubů bude    určitě jednoduché uchytit každé kolo.
Pro daný produkt není v nabídce žádné příslušenství.


<< Zpět na seznam produktů
Naše prodejny
 
Naše prodejny
-

ZLÍN
Příluky, Pančava 492
760 01 Zlín

Nejbližší prodejna - proklik
 
NEJBLIŽŠÍ PRODEJNA 
 
Použijte mapu prodejců na vyhledání nejbližší prodejny.