Nosič kol Atera Strada Vario 3

Produkty

Cena: 

18 490 Kč

Včetně DPH

Skladem

200 Kč s DPH

ZDARMA V ČR !

022751

Nosič kol Atera Strada Vario 3 Strada Vario 3Nosič kol Atera Strada Vario 3Nosič kol Atera Strada Vario 3Nosič kol Atera Strada Vario 3Nosič kol Atera Strada Vario 3Nosič kol Atera Strada Vario 3Nosič kol Atera Strada Vario 3Nosič kol Atera Strada Vario 3Nosič kol Atera Strada Vario 3
Prílohy:

Atera

STRADA VARIO 3

3

Ano

19,9 kg

66 kg

1140 x 730 x 690 mm

všechny

2,4", pro širší nutný adapter 022730/022735

22-80 mm

Ano - výsuvní

19 cm

Ano

Ano

13 pol - adapter na 7 pol ZDARMA!

Bez nářadí, za pár sekund

3 roky

Nosič pro 3 kola na tažné zařízení Strada Vario 3 od německého výrobce Atera.

  • Unikátní provedení s moderními výraznými světly pro lepší osvětlení a zvýšení bezpečnosti.   
  • Tento nosič je vhodný pro přepravu 3 kol, popřípadě 2 elektrických kol.   
  • Strada VARIO upevníte pomocí pákového upínání na jakékoli tažné zařízení jednoduše, rychle a hlavně bezpečně za pár vteřin. Výhodou je, že nosič po uložení na tažné zařízení bude držet už bez utažení, takže nosič    je snadné upravit si souměrně s autem, aniž by vám padal na zem, a pak rychle zatlačením páky zajistit.   
  • Dostat se do zavazadlového prostoru auta během cesty s naloženými koly? Toto ještě nebylo nikdy jednodušší. Stačí odjistit pojistku, stoupnout  na pedál a nosič jednoduše odtáhnout od auta. Mezi koly a autem vznikne    místo pro pohodlnou manipulaci se zavazadly a samozřejmě neomezuje otevírání zadních dveří.   
  • STRADA VARIO 3 je velmi kompaktní nosič, který je možné díky jeho  konstrukci složit, čímž nosič získává mnohem menší rozměry. díky zmenšeným rozměrům není problém nosič převést lze v každém zavazadlovém prostoru automobilů a nezabírá mnoho místa při skladování. Na nosič ve složené formě je možnost dokoupit si vak.   
  • Držák rámů kol je určitě nejsofistikovanější na trhu uchytí oválné jakož i kulaté rámy až do 80 mm obtažené popruhem jednoduše a bezpečně. Plastový popruh je vyztužen kovovým jádrem. Pomocí otáčecích kloubů a    mírného zakřivení tyče držáku bude určitě jednoduché uchytit každé kolo.   


<< Zpět na seznam produktů
Naše prodejny
 
Naše prodejny
-

ZLÍN
Příluky, Pančava 492
760 01 Zlín

Nejbližší prodejna - proklik
 
NEJBLIŽŠÍ PRODEJNA 
 
Použijte mapu prodejců na vyhledání nejbližší prodejny.